wersja dla osób niedowidzących tekst + kontrast

Tematyka szkoleń

Specjalistyczne szkolenie podyplomowe dla nauczycieli - Kompresjoterapia jako niezbędne uzupełnienie manualnego drenażu limfatycznego.


Na skróty:

 

Szanowni Państwo - drogie Koleżanki i Koledzy w zawodzie.

Nauczyciele - zarówno akademiccy, jak i szkolni - zobligowani są do realizowania czy to programu studiów czy programu nauczania, a dokładniej - treści zawartych w PPKwZ (dla kwalifikacji z1). Obowiązek ten jednak nie zawsze idzie w parze z rzeczywistymi zainteresowaniami nauczyciela.

Nauczyciel rozwija zainteresowania uczniów i studentów, wzmacnia ich kreatywność i... sprawia tym samym, że czasem to obraca się przeciwko niemu.

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś sobie twierdząco - Rehamed ma dla Ciebie idealne rozwiązanie:
Specjalistyczne szkolenie podyplomowe dla nauczycieli - kompresjoterapia jako niezbędne uzupełnienie manualnego drenażu limfatycznego.

W trakcie szkolenia, w ciągu 3 dni poznasz całą prawdę o kompresjoterapii jako elemencie kompleksowej fizykalnej terapii przeciwobrzękowej. Nie musisz tracić czasu na filtrowanie prawdy od fałszu na stronach internetowych.

Szkolenie dedykowane specjalnie dla nauczycieli jakie organizuje Rehamed, to jedyna taka oferta na rynku w dziedzinie fizykalnej terapii obrzęków. Idealne rozwiązanie dla osób doceniających rzetelną wiedzę.

Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego oddajemy w Twoje ręce:

Nie zwlekaj zapisz się już teraz na to wyjątkowe szkolenie, które ułatwi Ci pracę nauczyciela i odbierz rabat na książki i płyty DVD!

 
powrót do góry strony

Osoba prowadząca: mgr Sebastian Biały

Fizjoterapeuta, wyróżniony absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, od przeszło 20 lat czynnie pracujący masażem i innymi technikami manualnymi, prowadzący Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Rehabilitacja" s.c. w Chorzowie.

W latach 2003-2012 prowadził zajęcia ze studentami fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a od 2015 wykłada na studiach podyplomowych "Fizjoterapia w onkologii z elementami psychoonkologii" Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Od 2006 prowadzi także zajęcia z uczniami i słuchaczami Technikum Masażu i Policealnej Szkoły Fizjoterapii działającej przy Polskim Towarzystwie Limfologicznym w Chorzowie. Za jego przyczyną AWF Katowice stał się pierwszą w regionie uczelnią, kształcącą studentów fizjoterapii także w zakresie podstaw terapii obrzęków limfatycznych.

Autor publikacji w piśmiennictwie fachowym, współredaktor pierwszego polskiego wydania niemieckiego podręcznika terapii przeciwobrzękowej, redaktor serwisu poświęconego terapii przeciwobrzękowej www.rehamed-24.pl.

Autor książek i nagrań DVD:

Instruktor manualnego drenażu limfatycznego i kompleksowej terapii przeciwzastoinowej przy PTL.

Pomysłodawca i współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Limfologicznego.

Po ukończonych w Niemczech szkoleniach w latach 2000 i 2002, swe zainteresowanie zwrócił w kierunku manualnego drenażu limfatycznego i kompleksowej fizykalnej terapii przeciwzastoinowej. Doceniwszy znaczenie tej metody na zachodzie Europy, zamierzał rozpropagować ją w środowisku polskich terapeutów, ucząc jej swoich studentów, a następnie także uczniów i słuchaczy. Od samego początku był orędownikiem propagowania manualnego drenażu limfatycznego w środowisku niewidomych masażystów - z którego sam się również wywodzi - jako grupy terapeutów najwięcej pracujących manualnie a także osób wśród których pacjent czuje się najmniej skrępowany.

Obecnie będąc instruktorem tej metody terapeutycznej prowadzi kursy, szkolenia i warsztaty wśród szeroko rozumianego personelu medycznego, pragnąc zaszczepić zainteresowanie limfologią zwłaszcza wśród lekarzy, co w szczególny sposób realizuje prowadząc zajęcia na kursach specjalizacyjnych przyszłych specjalistów rehabilitacji.

Jego wieloletnie zaangażowanie w popularyzację i rozwój manualnego drenażu limfatycznego zostało dostrzeżone przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, gdzie na 11 Ogólnopolskiej Konferencji Masażu został wyróżniony statuetką "Zasłużony dla rozwoju masażu w Polsce".

 
powrót do góry strony

Informacje o szkoleniu

Korzyści

Harmonogram:

Informacje dodatkowe:

W ramach szkolenia przewiduje się:

Cena uzależniona jest od:

Sprawdź dostępność terminu i cenę

 
powrót do góry strony